Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

17 éves korában szerezte meg első GP-győzelmét. 18 évesen már világbajnoki győztes, 21 évesen először az 500 cm3-es kategória, majd 22 évesen a MotoGP bajnoka.

magyar

Valentino Rossi a legnagyobb motorversenyző. Bárhova megy, szurkolók tömege követi, hogy a pálya mellől csodálják  meg motoros tudását, tehetségét, illetve egyedülálló stílusát és egyéniségét.

A motoron: 2005-ben Valentino a MotoGP világbajnoka. Hét világbajnoki címet szerzett az összes kategóriában. Kilenc éven keresztül sorozatban a világbajnokság első három helyén szerepelt. Győzött a Hondával és a Yamahával is.

A pályán kívül: szuper laza, magával ragadó, kedvesen lázadó személyiség, egy popsztár népszerűségével és bájával.

Valentino Rossi: briliáns, tehetséges, mindig nyugodt, és nagyon-nagyon gyors.
A Mi lett volna, ha meg sem próbálom? (Könyv) szerzője Valentino Rossi.